Деталі мають значення - окуляні лінзи Divel Italia

Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Дата створення : 2018-10-16 Переглядів : 751 Коментар : 0

На початку осені відомий італійський виробник якісної оптики DIVEL ITALIA нарешті представив свою продукцію в Експо-Оптик!

   DIVEL ITALIA - міжнародна компанія, заснована в 1948 році.З самого початку діяльності і по теперішній час DIVEL ITALIA є носієм італійських традицій, новаторства, креативності і вносить свій вклад в образ і феномен «MADE IN ITALY».Постійний пошук інновацій, що поліпшують технічні характеристики і ергономіку окулярних лінз, інвестиції в розробку нової продукції і застосування високих міжнародних стандартів якості забезпечили компанії DIVEL ITALIA лідерство серед європейських виробників.
Весь асортимент лінз представлений з особливим сатиновим покриттям SILKEN. Дане покриття поєднує в собі всі необхідні опції для найбільшого комфорту, а саме - жиро / грязе / пило відшовхуючі, гідрофобні властивості,що зміцнює і просвітлює лінзу.
  Для людей,які багато проводять часу,використовуючи різні сучасні девайси, лінзи з технологією BLUE NATURAL мають асферический дизайн та велику перевагу над іншими лінзами. В першу чергу вони призначені для захисту від негативного синього спектра, який випромінюють гаджети, монітори, led лампи, прямі сонячні промені і т.д. Інноваційним відділом DIVEL ITALIA було прийнято рішення про те, що лінза блокує тільки 70% синього спектра, оскільки його повне видалення негативно впливає на самопочуття людини.
  " Деталі мають значення "- завдяки цій філософії і італійської пристрасті Divel Italia виробляє чудові лінзи для окулярів! Основні світові гравці в сегменті корекції зору цінують своє авангардне минуле, якість матеріалів, чистоту дизайну і вишуканість обробок, які надають елегантність і творчу сміливість. Кожне творіння - це робота, створена з досвіду ремесла.

Теги :

Залишити коментар

Captcha


Веб розробка InBiz