AVL COLLECTION 2018

Автор amikushova94 Опубліковано в: Дата створення : 2018-04-26 Переглядів : 356 Коментар : 0

Колекція сонцезахисних окулярів торгової марки AVL - це авторська колекція, яка втілює в собі стильні ідеї, креативні рішення і повну свободу дій.

       Модні сонцезахисні окуляри AVL COLLECTION 2018 покликані підкреслити Вашу індивідуальність і розкрити нові грані особистого образу.Для виробництва AVL COLLECTION 2018 характерно використання високоякісних матеріалів і застосування передових технологічних новинок в оптичній сфері. Всі моделі сонцезахисних окулярів проходять ручну обробку на кінцевому етапі виробництва.

           Торгову марку AVL на українському ринку представляє компанія «ТриОптика» ,яка ​​на оптичному ринку України працює вже більше 25-ти років. Відмінною рисою компанії є новаторський підхід до діяльності і вміння своєчасно реагувати на зміни тенденцій в оптичному світі. Дані можливості інтерпретуються в нові і нестандартні пропозиції для покупців.Вся продукція виробляється на підставі розробок авторського дизайну, який виходить з модних тенденцій.На всіх етапах виробництва представниками компанії «ТриОптика» здійснюється ретельний контроль якості. Вся продукція відповідає європейським стандартам і сертифікована в Україні.

Переглянути нову колекцію сонцезахисних окулярів AVL 2018 можна на офіційному сайті представника  http://avl-glass.com.ua та на полицях салону- магазину EXPO-OPTIC

Теги :

Залишити коментар

Captcha


Веб розробка InBiz