Комп'ютерні окуляри і нові рішення в індустрії лінз

Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Дата створення : 2017-08-30 Переглядів : 291 Коментар : 0

Для того, щоб допомогти людям впоратися з високим зоровим навантаженням при використанні електронних пристроїв, оптична індустрія за останні п'ять років випустила спеціальні види лінз і оптичних покриттів, про які ми вам розповімо.

   Немає необхідності переконувати кожного, що в гардеробі має бути кілька пар взуття різного призначення. Так і сучасному користувачеві окулярів потрібно мати їх декілька штук, лінзи в яких відповідають різним зоровим потребам. Для того, щоб допомогти людям впоратися з високим зоровим навантаженням при використанні електронних пристроїв, оптична індустрія за останні п'ять років випустила спеціальні види лінз і оптичних покриттів.

   Комп'ютерні окуляри, які можуть бути як для корекції, так і звичайні, призначені для оптимізації зору при розгляданні інформації на екранах електронних пристроїв. Лінзи цих окулярів можуть бути виконані з різних матеріалів, мати спеціальні покриття в залежності від даних рецепта і зорових потреб користувачів. Одягаючи такі окуляри при роботі з електронними цифровими пристроями, людина отримує більш чітктй зір,зменшується навантаження на очі. Спеціальні дизайни лінз дозволяють дорослим і дітям менше напружувати очі при роботі на середній  і близькій відстані. Одним з найбільш популярних видів модифікації поверхні комп'ютерних лінз є нанесення на неї багатофункціональних покриттів, що підвищує гостроту зору, а також контрастність зображення на екрані

Види лінз, призначених для використання в комп'ютерних окулярах:

  • Однофокальні лінзи, які забезпечують високу гостроту зору при підборі їх рефракції для необхідної робочої відстані.
  • Професійні лінзи для користувачів комп'ютерів, в яких верхня зона лінзи призначена для чіткого бачення екрану комп'ютера, а нижня - для читання.
  • Прогресивні лінзи, які гарантують універсальну гостроту зору на будь-яких відстанях і можуть бути використані дорослими для нетривалої роботи за комп'ютером.
  • Комп'ютерні прогресивні лінзи, конструкція яких забезпечує широке, вільне від спотворень поле зору на робочій відстані (від очей користувача до комп'ютера) і розгляду прилеглих предметів. Рекомендуються для тривалої роботи за комп'ютером, читання.
Нижче наведені види оптичних покриттів і фільтрів, що застосовуються для лінз комп'ютерних окулярів:
  • Покриття, що просвітлюють та  знижують  блиск зовнішніх джерел освітлення.
  • Спеціальні багатофункціональні покриття, в яких поєднуються як просвітлюючі шари, так і шари, що відображають небезпечну складову синього діапазону спектра випромінювання моніторів електронних пристроїв.
  • Янтарні / жовті фільтри, які фільтрують шкідливі промені синьої частини спектра випромінювання від екранів електронних пристроїв.

Комп'ютерні окуляри сьогодні можна підібрати в багатьох оптичних салонах, але варто проконсультуватися з фахівцем в області корекції зору, який допоможе вибрати найкраще рішення для конкретного користувача в залежності від режиму застосування електронних пристроїв.

Теги :

Залишити коментар

Captcha


Веб розробка InBiz