Essilor International

Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Дата створення : 2017-11-21 Переглядів : 313 Коментар : 0
Essilor International - це найбільша міжнародна компанія, світовий лідер у виробництві високоякісних лінз і обладнання для їх обробки. Вона здійснює свою діяльність вже більше 160 років.
 
Компанія Essilor була створена в Парижі в 1972 році в результаті злиття двох найбільших французьких виробників  оптики: фірми Essel, заснованої в 1849 році, і підприємства Silor.
 
  На кордоні  XIX і XX століть цій компанії вдалося придбати кілька французьких заводів з виготовлення лінз. Випустивши в 1959 році на ринок перші в світі прогресивні лінзи Varilux, компанія Essel зробила революцію в окулярній оптиці. Компанія Silor була заснована оптиком Жоржем Ліссак (Georges Lissac) в 1931 році, а через чверть століття, в 1955 році, представила лінзи з найлегшого на той час матеріалу - органічні лінзи Orma, які надавали користувачам  безпеку і комфорт.
   
   На сьогоднішній день в Essilor International працюють 64 тис. Співробітників з 69 країн світу, а її продукція поставляється більш ніж в 100 країн. Компанією створена унікальна виробнича база з 33 заводів і 490 рецептурних лабораторій, розташованих по всьому світу. Щорічно Essilor International інвестує 200 млн євро в дослідження зору, розробку і виробництво лінз, які забезпечують необхідну корекцію зору і відповідають мінливим потребам клієнтів.
 
    В кінці 2016 концерн Essilor International і провідний світовий виробник оправ і сонцезахисних окулярів багатьох знаменитих брендів Luxottica Group оголосили про злиття. Італійська компанія Luxottica Group відома власними окулярними брендами, включаючи такі світові бестселери, як Ray-Ban і Oakley. В діяльності цієї компанії важливе місце займають високотехнологічне виробництво стильних окулярних оправ і проведення масштабних наукових досліджень. Компанія випускає колекції таких відомих марок  як Armani, Bulgari, Chanel, Dolce & Gabbana, Prada і безліч інших.
 
   50-річний ювілей прогресивних лінз Varilux компанія Essilor відзначила в 2009 році. За цей час марка Varilux стала синонімом прогресивних лінз найвищої якості. Прогресивні лінзи Varilux вибрали для себе багато мільйонів людей у ​​всьому світі, які потребують корекції пресбіопії.
 
   Нове покоління прогресивних лінз Varilux, що включає лінзи Varilux Physio і Varilux Physio Fit, виготовляють за новітньою технологією FreeForm, а застосований для них дизайн забезпечує максимально широкі поля зору на всіх відстанях завдяки мінімізації притаманних всім прогресивним лінз аберацій.
 
   Новітня розробка компанії - прогресивні лінзи Varilux Ipseo New Edition - є на сьогоднішній день найбільш індивідуалізованими лінзами, оскільки крім звичайних параметрів, що описують точне положення лінз щодо очей користувача окулярів, враховують особливості його зорових рухів.
 
     Відзначимо також однофокальні лінзи Anti-Fatigue, що усувають симптоми зорової втоми при тривалому зоровому навантаженні на близьких відстанях (наприклад, при роботі за комп'ютером). Ці лінзи рекомендовані не тільки користувачам з початковою стадією пресбіопії, але і всім, хто відчуває, що його очі дуже втомлюються при тривалій роботі за комп'ютером.
 
    Для всіх лінз компанії Essilor застосовуються багатофункціональні покриття Crizal, які усувають відблиски і помилкові зображення на лінзах, підвищують їх стійкість до стирання та забруднення.Новітнє багатофункціональне покриття Crizal Forte на відміну від попередніх поколінь покриттів має підвищену стійкість до стирання і пилу.
 
    У XXI столітті компанія бачить свою головну місію в підвищенні якості життя людей шляхом поліпшення їхнього зору і, крім виробництва та продажу власних продуктів, займається активною соціальною діяльністю.
Теги :

Залишити коментар

Captcha


Веб розробка InBiz