Як правильно надягати і знімати контактні лінзи?

Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Дата створення : 2017-07-26 Переглядів : 498 Коментар : 0

Багато людей, які бажають носити контактні лінзи, стикаються з труднощами, коли справа доходить до їх надягання і зняття. Але Expo-optic хоче запевнити Вас, що в цьому немає нічого складного, якщо дотримуватися простих правил.

Надягання контактних лінз
1. Перш за все, пам'ятайте: перед будь-якими маніпуляціями з контактними лінзами необхідно ретельно вимити руки неагресивними миючими засобами, випадкове потрапляння яких в очі не призведе до їх подразнення та пошкодження.Expo-optic піклується про здоров’я Ваших очей!
2. Спочатку обережно вийміть контактну лінзу з блістера і розташуйте її на подушечці вказівного пальця краями вгору.
3. Уважно огляньте лінзу і переконайтеся, що вона не пошкоджена, тобто на ній немає розривів, вона не зморщена по краях і т.п.
4. Обов’язково перевірте чи не вивернута  контактна лінза навиворіт.Не вивернута навиворіт лінза повинна нагадувати піалу, краї якої звернені вгору. Якщо ж лінза вивернула навиворіт, то вона нагадує тарілку з вивернутими  краями.
5. Підійдіть до дзеркала і, дивлячись на своє відображення, пальцем лівої руки відтягніть верхню повіку до брови таким чином, щоб воно не прикривало очей.
6. Тримаючи контактну лінзу на подушечці вказівного пальця правої руки і відтягуючи нижню повіку середнім пальцем тієї ж руки, накладіть контактну лінзу на область склери, яка під рогівкою.
7. Переконавшись, що контактна лінза розмістилася на оці, обережно заберіть палець. Опустіть очі вниз для точного центрування контактної лінзи на рогівці (центральної частини ока).
8. Закрийте та відкрийте очі декілька разів.
9. Повторіть всі маніпуляції при установці контактної лінзи на ліве око.
 
 
Зняття контактних лінз
1. Завжди знімайте першої ту контактну лінзу, з якої починали надягання.
2. Перед зняттям лінз встаньте перед дзеркалом і, дивлячись в своє відображення, вказівним пальцем змістіть контактну лінзу вниз по склеру.
3. Обережно стисніть лінзу між вказівним і великим пальцями, щоб зняти її.
 
 
 
 
 
Теги :

Залишити коментар

Captcha


Веб розробка InBiz