HOYA

Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Дата створення : 2018-09-25 Переглядів : 30568 Коментар : 0

Протягом 75 років революційні рішення Hoya Vision Crae в області оптики і охорони здоров'я невпинно розширювали рамки технологічних обмежень клієнтів у всьому світі.  Останні роки спостерігається серйозний прогрес в дизайні лінз, але одне незмінне: відданість якості та інновацій, завдяки яким Hoya Vision настільки популярна.

   Hoya Vision Care невпинно працює над дослідженням індивідуальних зорових потреб потенційних і реальних користувачів окулярів. Компанія інвестує значні кошти в наукові розробки, включаючи новітній дизайн лінз, найтонші і найміцніші матеріали та першокласні покриття .В результаті компанії вдалося створити всесвітньо визнаний асортимент продукції для надання всіх офтальмологічних послуг.
 
    HOYA - японська компанія, яка є лідером в області високотехнологічних продуктів і послуг.Найбільша транснаціональна корпорація HOYA Corporation, що стала першим в Японії виробником оптичного скла, була заснована в 1941 році. В даний час компанія оперує в трьох основних напрямках: 
- інформаційні технології (tлектрооптика): виробництво фотомасок, оптичних лінз для цифрових фотокамер і мобільних телефонів
- охорону здоров'я: виробництво ендоскопічних систем
- офтальмологія: виробництво лінз для окулярів, інтраокулярних лінз і контактних лінз.
 
  В даний час HOYA має 60 підрозділів у багатьох країнах світу, має в своєму розпорядженні власні дослідні центри, заводи  та лабораторії з випуску рецептурних лінз, причому 12 лабораторій знаходиться в Європі.
   Компанія HOYA працює над кожним аспектом свого продукту, починаючи від теоретичних досліджень, розробки власних матеріалів, створення власних оптичних дизайнів і власних покриттів для допомоги клієнтам у використанні продукту. Завдяки такому підходу до створення продукції можна бути впевненим, що в кожній лінзі оптичний дизайн, матеріал і покриття поєднуються найкращим чином.
 
Продукція  HOYA - це еталон точності для будь-якого зору, вона призначена для людей, які перш за все цінують якість, надійність і довговічність. Лінзи HOYA - це дійсно ідеальний баланс естетики і оптичного досконалості.
 
Теги :

Залишити коментар

Captcha


Веб розробка InBiz