Alcon

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 Розчин для лінз AOSept Plus HydraGlad..
AOSept Plus HydraGlade - це не просто багатофункціональний розчин, а пероксидна система (тому що містить Н2О2), створена за передовими технологіями, яка не тільки дезінфікує, але й зволожує ваші лінзи. Контактні лінзи повинні зберігається в розчині не менше 6 годин для того, щоб закінчився весь ц..
380 грн.
Контактні лінзи AIR OPTIX AQUA MULTIFO..
AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL – мультифокальні силікон-гідрогелеві контактні лінзи виробництва компанії Alcon. Рекомендований виробником термін носіння - 1 місяць при денному режимі або 7 днів (6 ночей) при безперервному. AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL спец..
336 грн.
Контактні лінзи Air Optix for ASTIGMAT..
Air Optix for ASTIGMATISM Торичні силікон-гідрогелеві контактні лінзи  Air Optix for ASTIGMATISMзастосовуються для денного використання терміном 1 місяць. Компанія-виробник Alcon. Основні особливості торичних лінз Air Optix for ASTIGMATISM: Дизайн лінз забезпечує пр..
243 грн.
Контактні лінзи Air Optix plus HydraGl..
Лінзи - AIR OPTIX® Plus HydraGlyde остання новинка лінійки AIR OPTIX дихаючих силікон-гідрогелевих лінз щомісячної заміни. Вони створені на основі двох запатентованих інноваційних технологій SmartShield™ та HydraGlyde Комбінація двох технологій SmartShield™ і HydraGlyde® забезпечує чудову..
180 грн.
Одноденні контактні лінзи Dailies Tota..
Dailies Total1 –  одноденні силікон-гідрогелеві контактні лінзи від виробника Alcon, які мають змінний вміст води. Технологія виробництва комбінує в собі класичний гідрогелевий матеріал, який містить високу кількість води, з силікон-гідрогелем, який забезпечує необхідну п..
25 грн.
Розчин для лінз Avizor Aqua Soft Comfo..
Avizor Aqua Soft »- універсальний розчин, який не потребує механічної очистки лінз. Розчин відмінно очищає, дезінфікує, ополіскує і зволожує лінзи. Крім великої кількості ефективних речовин, до складу розчину входить полівінілпиралідон – зволожуюча речовина, за рахунок якої збільшується в..
223 грн.
Розчин для лінз Avizor Unica 350 мл..
Avizor Unica Sensitive »- універсальний засіб, що підходить для догляду за силікон-гідрогелеві і гідрогелеві лінзами.Розчин створений за інноваційною формулою, що дозволяє захистити лінзи від різних негативних факторів. В основі «Avizor Unica Sensitive» лежить гіалуронова кислота високого ступеня..
225 грн.
Розчин для лінз Biotrue 360 мл..
Biotrue Biotrue — інновація в догляді за контактними лінзами. Biotrue — єдиний розчин для контактних лінз, формула якого працює так само, як Ваші очі. Вивчаючи природні функції очищення та зволоження очей, що забезпечують їх здоров'я, Bausch & Lomb р..
298 грн.
Веб розробка InBiz