Відгуки покупців

«Обслуговувалас я минулого тижня в цій оптиці і продавці сказали, що залишивши відгук на сайті,зможу отримати - 25 % на наступну покупку.Привел а сьогодні сестру та без проблем працівники виконали обіцяне - я успішно використала знижку.Дякуємо за європейський сервіс!»
Рейтинг:

Марія
11-12-2017
«Довго шукала оптику де змогла б зробити собі окуляри та контактні лінзи. Зупинилася на expooptic на вул. Дністровській. Дуже сподобалось ставлення персоналу та широкий асортимент товару, індивідуальний підхід до кожного. Дуже вам дякую. Рекомендую.»
Рейтинг:

Тетяна
11-12-2017
«Купила недавно окуляри у Оптиці для всіх, що по вулиці Вовчинецька . Дуже задоволена ціною у 90 грн і самі окуляри виглядають модно і стильно як на такі гроші.»
Рейтинг:

Леся
11-12-2017
«Читаю лиш хороші відгуки. Напевне мені просто не повезло. Раніше користувався послугами цієї фірми, заказував окуляри - проблем не було. Останні й раз розбилась лінза, прийшов за допомогою. Ну звичайно, "поміняємо дві". Зробили діагностику, трохи здивувало;- і астигматизм і діоптрії зросли, Хоть необхідні були лінзи не сильні - для роботи із комп'ютером і допомозі при походах в магазин. /Для точних робіт у мене окремі окуляри (попередив). Прийшли лінзи "ZEISS",виробн ицтво Угорщина, встановили в мою оправу за 30 хвилин. Відчутно було, що лінзи занадто потужні для мене, але переконали що це добре. Покористувався дома біля компьютера, зняв у очах почало рябіти. Прийшлось повернути. Повернули швидко, хоть не без невдоволення. Купив в іншій оптиці, там у мене при діагностиці зір покращився і астигматичних лінз також не знадобилось. Що це було?»
Рейтинг:

Роман
10-12-2017
«Тут працюють професіонали своєї справи, чудовий сервіс, великий вибір оправ, купляв на Дністровській 65...
Рекомендую всім цю мережу!!!!»
Рейтинг:

Дмитро
15-02-2017
«Вибирав окуляри для комп'ютера, обійшов по Франківську 5 магазинів з оптикою і всі говорили, що краще брати німецькі лінзи, хоча ніяких аргументів не наводили. І тут вирішив зайти в "Оптику для Всіх", що на Вовчинецькій. Був дуже приємно здивований у професіоналізмі працівників, мені не тільки допомогли вибрати окуляри, а ще й провели консультацію, яку дію виконують відповідні окуляри, сказали, які вправи потрібно робити для очей, а також порекомендували декілька видів капель для очей, адже вони також відіграють велику роль при роботі за комп'ютером. Після покупки був дуже задоволений, адже крім окулярів отримав ще й безплатну консультацію за доглядом очей, у нашій країні рідко таке зустрінеш. Тому вирішив написати відгук і порекомендувати даний магазин, адже вони реально цього варті!»
Рейтинг:

Сергій
21-11-2016
«Якщо Ви хочете щоб Вас обслужили на найвищому рівні, то звертайтесь в "Експо-оптік" (я була по вул.Дністровській): висококваліфікований і ввічливий персонал, широкий асортимент оправ, доступні ціни і що найважливіше - тепла і приємна атмосфера.
Коли б у нас всюди так відносились до клієнтів як в цій оптиці, то в нас було б наполовину менше негативних емоцій (а отже і проблем)!
Щиро вдячна за Вашу роботу!»
Рейтинг:

Світлана
26-09-2016
«Вже не вперше придбав сонцезахисні. Задоволений.
Широкий асортимент, рівень обслуговування як завжди на висоті.»
Рейтинг:

Руслан
18-08-2016
«З-поміж багатьох місцевих оптик, цю обрали за порадою знайомої. І не пошкодували.
Приємний персонал, хороші фахівці. І доступні ціни для всіх. Та найголовніше - мама залишилася задоволеною.»
Рейтинг:

Галина
07-07-2016
«Привів маму, провели консульацію в лікаря, підібрали лінзи, оправу. Все зробили швидко і професійно, за що дівчатам велике Дякую!
А зовсім нещодавно друг приїхав із-за кордону, я йому порадив Вас і він теж залишився дуже задоволеним!!»
Рейтинг:

Петро
20-11-2015
«Місяць тому перевіряла у вас зір і придбала собі окуляри для роботи за комп'ютером.
Дуже задоволена. Гарне обслуговування.»
Рейтинг:

Ірина
08-10-2015
«Мені дуже подобається відношення цієї фірми щодо клієнтів, це постійне зацікавлення якісною продукцією, і суттєвими знижками. Маю чудові сонцезахисні окуляри,якими дуже задоволена, але як би не знижки то можливо я б і некупила їх тому дякую ОПТИЦІ за мої стильні окуляри і гарний зовсім не осінній настрій) а особливо працівниці Юлічці за дуже вже хороше відношення до своєї роботи»
Рейтинг:

Романія
26-09-2015
«Тут найкращий сервіс, а також персонал настільки професійно підібраний, що завжди виходиш з посмішкою і хочеться повернутись знову.»
Рейтинг:

Сергій
12-08-2015
«Дуже сподобались ввічливі і кваліфіковані продавці-консультанти та лікарі. Великий вибір оправ за доступними цінами.
Швидке і якісне виконання роботи, тепла атмосфера. Дякую.»
Рейтинг:

Оксана
28-04-2015
Веб розробка InBiz