Одноденні лінзи - ідеальний варіант для новачків

Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Дата створення : 2018-09-12 Переглядів : 3366 Коментар : 0
 Користувачі контактних лінз потребують продукції, яка на ранніх етапах їхнього знайомства з даним засобом корекції зору надала б їм впевненості. Саме такою продукцією є лінзи щоденної заміни.
 
Відмінний старт для новачків
   
  Тим, хто тільки починає застосовувати контактні лінзи, доводиться освоювати навички їх надягання і зняття, що само по собі є для багатьох непростим завданням. Якщо ж поряд з цим їм потрібно вчитися правильному догляду за лінзами двотижневої, щомісячної або більш тривалої заміни, а також за контейнером для цих лінз, тягар новачка стає ще більш важким.
    Зважаючи на це, цілком обґрунтоване  прагнення багатьох лікарів-офтальмологів і оптометристів спростити процес вливання первинних пацієнтів до лав постійних користувачів контактних лінз за рахунок підбору їм лінз щоденної заміни, які не потребують догляду. Найбільш відповідний для цього крок - призначення їм в якості «простого старту» одноденних лінз, які однаково зручні для носіння як кожен день, так і лише для особливих випадків.
 
Від гнучкого використання до постійного носіння
 
    Як зазначалося вище, чудовою особливістю лінз щоденної заміни є гнучкість їх застосування: вони однаково добре підходять для будь-якої тривалості носіння протягом дня, а також для будь-якої частоти використання. Гнучкість використання одноденних лінз надає новачкам, для яких в контактній корекції зору є ще багато неясностей, можливість визначитися в яких ситуаціях контактні лінзи мають в їх випадку безсумнівні переваги перед окулярами.
 
Відсутність ускладнень 
 
З лінзами щоденної заміни пов'язана менша ймовірність розвитку дискомфорту і різних ускладнень у користувачів, в тому числі у початківців. До додаткових плюсів носіння «одноденок» відноситься те, що на їх поверхні не може бути ніяких слідів засобів по догляду, здатних викликати подразнення очей і алергічну реакцію у пацієнтів з підвищеною чутливістю
 
Позиції і без того успішного сегмента лінз щоденної заміни ще більш зміцнилися з виходом на ринок одноденних силікон-гідрогелевих лінз. Навіть у більшості користувачів «одноденок» з традиційних гідрогелевих матеріалів не виникало будь-яких значущих ускладнень, з появою ж силікон-гідрогелевих лінз з тим же терміном носіння ймовірність таких ускладнень була зведена практично до нуля.
 
 
Теги :

Залишити коментар

Captcha


Веб розробка InBiz