Яка оправа краще: металева чи пластикова?

Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Дата створення : 2017-08-22 Переглядів : 1146 Коментар : 0

Яка оправа краще: металева чи пластикова? - найпопулярніше питання,яке  чує продавець-консультант від відвідувача салону оптики, особливо, якщо той вперше обирає окуляри.

 Суперечка між оправами з металу і пластмаси почався відразу після появи на ринку перших пластмасових оправ, що сталося незабаром після закінчення Першої світової війни. І в тих і в інших оправ є як свої палкі прихильники, так і переконані противники. Їх суперечки стосуються естетичних, медичних і механічних характеристик окулярів.

Аргументи за металеві та пластмасові оправи
 
 У суперечці між металевими і пластмасовими оправами кожна сторона висуває свої вагомі аргументи.
Так, любителі металевих оправ кажуть, що:
• металеві оправи тонші;
• тільки з металу можна зробити максимально «непомітну» оправу (до чого прагне сьогодні значне число носіїв очок), особливо це стосується оправ з кріпленням лінз на гвинтах ;
• метал міцніше пластмаси;
• металеві оправи виглядають більш технологічно,а отдже сучасніше.
 
 
Прихильники пластику на це відповідають, що:
• пластикові оправи приємніше на дотик і більш комфортні;
• їм доступна набагато ширша колірна гамма;
• в цілому вони коштують дешевше;
• відсутній ризик виникнення алергічних реакцій.
 
 
  І все ж, які матеріали сьогодні найбільш популярними серед окремих категорій споживачів? Серед пластмас лідером продажів залишається ацетат целюлози, особливо цінуються фрезеровані оправи з ламінованого багатоколірного пластика, який дозволяє створювати найхимерніші колірні поєднання, що дає можливість зробити по-справжньому індивідуальну модель.Серед металів все більшої популярності набуває титан - виготовлені з нього окуляри складають близько 10% всього ринку оправ і сонцезахисних окулярів. Крім титану в число самих модних матеріалів входять нержавіюча сталь, різноманітні безнікелеві сплави, алюміній, бронза.
  Якщо говорити про переваги різних соціально-демографічних груп населення, то, за численними спостереженнями, чоловіки надають перевагу  металевим оправам. В цілому дотримуючись цієї основної тенденції, чоловіки до 30 років охочіше купують оправи з ацетату целюлози,а люди більш старшого віку  зберігають стійку любов до металу.
   Серед жінок любительок пластмасових оправ більше, ніж серед представників сильної статі, хоча і для них метал залишається на першому місці. Зате в тому, що стосується сонцезахисних окулярів, більшість жінок рішуче  воліють купувати різні види пластмаси.
 
  Таким чином, сьогодні немає сенсу говорити про рішучу перемогу одних матеріалів для виготовлення оправ і сонцезахисних окулярів над іншими - ринок знаходиться в постійному русі, одна модна тенденція змінює іншу. Але залишається головне: потреба у високій якості і новаторський творчий підхід до створення чудового медичного приладу і одночасно модного аксесуара - окулярів.
Теги :

Залишити коментар

Captcha


Веб розробка InBiz