Porsche Design

Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Дата створення : 2017-08-18 Переглядів : 191 Коментар : 0

Світ розкішних автомобілів має для багатьох із нас воістину магнетичну привабливість, яка проектується і на аксесуари відомих автомобільних брендів.В цій статті Expo-optic розкаже Вам про відомий автомобільний бренд Porsche Design.

   Строго кажучи, Porsche Design не є автомобільним брендом. Але зі світом автомобілів цю марку пов'язує той факт, що заснував її Фердинанд Александер Порше (Ferdinand Alexander Porsche) - онук того самого Фердинанда Порше, який створив знамениту на весь світ автомобільну компанію. Модель автомобіля Porsche 911, представлена ним на початку 1960-х років, стала класикою і увійшла до зібрання нью-йоркського Музею сучасного мистецтва. І хоча її нинішня версія за технічними характеристиками значно переверщує свого «пращура», форма автомобіля залишилася колишньою. Аналогічна доля  і першої в світі моделі сонцезахисних окулярів Porsche Design з механізмом зміни лінз, яка з'явилася на ринку в 1978 році і стала бестселером на багато років. На початку 2016 року компанія Rodenstock - виробник колекції Porsche Design - представила сучасну інтерпретацію легенди: модель P 8678.
 
      Її лицем став Марк Уеббер, австралійський автогонщик, чемпіон світу з автогонок, який виступає в складі команди Porsche, що ще раз підкреслює, наскільки міцною є зв'язок між маркою Porsche Design і світом автомобілів Porsche.
   
    Для створення окулярів під маркою «Porsche Design» в 2003 році об'єдналися два генія у виробництві товарів для вишуканої публіки - Rodenstock і Design by Porsche. Слід зазначити, що зважений підхід до непостійного світу моди - це ще одна особливість марки. Дизайн моделей «Porsche Design» має свою власну чітку мову, несе в собі позачасову ауру і з'єднує класичну елегантність з витонченою спортивністю. Коли сьогодні говорять «Porsche», всім зрозуміло, що мова йде про великі гроші, велику швидкість і справжню красу. Одним словом, Porsche - це Porsche.
    
 
Теги :

Залишити коментар

Captcha


Веб розробка InBiz