Фільтр товарів
  • Ціна
    грн. - грн.
  • Виробники
    0
 

 

Розчини для контактних лінз

Розчини для догляду за контактними лінзами є  неменш різноманітні, а ніж самі контактні лінзи. Основне завдання таких розчинів - зберегти незмінними параметри та матеріал лінзи, а також запобігти зараженню лінзи мікроорганізмами.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Розчин для лінз Neo Vision 130 мл..
Розчин для лінз NEO PLUS - чудовий засіб для очищення, дезинфекції, зволоження і збереження всіх типів м'яких контактних лінз. Розчин розроблений спеціально з турботою про здоров'я ваших очей. Завдяки особливій формулі, NEO PLUS рекомендований до використання власникам чутливих очей. І більш того..
109 грн.
Розчин для лінз Henson Multison 240 мл..
Розчин «Henson Multison» - універсальний розчин, призначений для догляду за контактними лінзами. Даний розчин відмінно очищає, дезінфікує і зволожує лінзи. До складу розчину входять компоненти, завдяки яким розчин не викликає алергію, а це значить, що він підходить для люлей з підвищеною чутл..
116 грн.
Розчин для лінз Disop Hidro Health 60 ..
Disop Hidro Health HA - ефективний розчин в боротьбі із забрудненнями на лінзах, що містить гіауронат натрію. Засіб забезпечує глибоке зволоження і захист від мікробів. Допомагає на довше зберігати лінзи в отличном состоянии, довше утримує вологу. ..
122 грн.
Розчин для лінз Zeiss All In One 100 м..
Компонент Actipro, який входить до складу розчину прекрасно очищає поверхню лінзи навіть від стійких відкладів ліпідів, білків та муцина. Він легко сполучається із органічними відкладеннями, які потім dbдаляються шляхом промивання. Polyhexanide — високобіосумісний компонент для дезінфекції і ..
160 грн.
Розчин для лінз Multi Action 360 мл..
Multi Action - новинка серед засобів для догляду за контактними лінзами. Це багатофункціональний розчин, який допоможе вам без найменших проблем зберігати контактні лінзи чистими, зволоженими, продезінфікованими. Розчин відмінно справляється з можливими білковим відкладенням. Рівень pH і осмо..
215 грн.
Розчин для лінз Avizor Aqua Soft Comfo..
Avizor Aqua Soft »- універсальний розчин, який не потребує механічної очистки лінз. Розчин відмінно очищає, дезінфікує, ополіскує і зволожує лінзи. Крім великої кількості ефективних речовин, до складу розчину входить полівінілпиралідон – зволожуюча речовина, за рахунок якої збільшується в..
223 грн.
Розчин для лінз UNICA SENSITIVE 350 мл..
UNICA SENSITIVE UNICA SENSITIVE – багатофункціональний розчин з додаванням гіалуронової кислоти для щоденного догляду за м'якими контактними лінзами від компанії AVIZOR. Розчин UNICA SENSITIVE містить у своєму складі гіалуронову кислоту HAYCARE нетваринного, а бактеріа..
223 грн.
Розчин для лінз Avizor Unica 350 мл..
Avizor Unica Sensitive »- універсальний засіб, що підходить для догляду за силікон-гідрогелеві і гідрогелеві лінзами.Розчин створений за інноваційною формулою, що дозволяє захистити лінзи від різних негативних факторів. В основі «Avizor Unica Sensitive» лежить гіалуронова кислота високого ступеня..
225 грн.
Розчин для лінз ReNu MultiPlus 360 мл..
ReNu Multiplus — зона комфорту для носіння контактних лінз. Використовуйте його для очищення, промивання, дезинфекції та зберігання будь-яких м'яких контактних лінз. При щоденному використанні ReNu Multiplus також усуває білковий наліт. Це єдиний багатофункціональний розчин, який містить..
279 грн.
Розчин для лінз Sauflon One Step 360 м..
«Sauflon One Step» - багатофункціональний розчин, призначений для обробки всіх видів контактних лінз в тому числі і силікон-гідрогелевих. Даний розчин відмінно очищає всю лінзу навіть без додаткової механічної очистки руками. «Sauflon One Step» ідеально підходить для алергіків і пацієнтів..
288 грн.
Розчин для лінз Biotrue 360 мл..
Biotrue Biotrue — інновація в догляді за контактними лінзами. Biotrue — єдиний розчин для контактних лінз, формула якого працює так само, як Ваші очі. Вивчаючи природні функції очищення та зволоження очей, що забезпечують їх здоров'я, Bausch & Lomb р..
298 грн.
Розчин для лінз Opti Free Pure Moist 3..
OPTI-FREE PureMoist - універсальний розчин для очищення, дезінфекції та зберігання всіх видів м'яких контактних лінз. Завдяки зволожуючого компоненту HydraGlade Matrix контактні лінзи довше зберігають свою зволоженість, що забезпечує більш комфортне носіння протягом дня. ..
382 грн.
Підписка на розсилку
Напишіть Ваш e-mail
Веб розробка InBiz