Статті

Rss
18 Aug / 2017

Porsche Design

Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Переглядів : 47 Коментар : 0

Світ розкішних автомобілів має для багатьох із нас воістину магнетичну привабливість, яка проектується і на аксесуари відомих автомобільних брендів.В цій статті Expo-optic розкаже Вам про відомий автомобільний бренд Porsche Design.

читати всю статтю
Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Переглядів : 60 Коментар : 0

Бренд «La Stella» (що в перекладі з італійського «Зірка»), був створений в 2003 році безпосередньо на замовлення компанії «Інтермір» для ринку України за участю групи італійських дизайнерів. На даний момент цей бренд займає лідируючу позицію в салоні оптики Expo-OPTIC на яку робиться основний акцент.

читати всю статтю
Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Переглядів : 37 Коментар : 0

Для того, щоб допомогти людям впоратися з високим зоровим навантаженням при використанні електронних пристроїв, оптична індустрія за останні п'ять років випустила спеціальні види лінз і оптичних покриттів, про які ми вам розповімо.

читати всю статтю
Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Переглядів : 94 Коментар : 0

  Не так давно трапилося те, чого багато представників індустрії лінз очікували з великим побоюванням: з'явилися перші лінзи, надруковані на 3D-принтері! Більш того, їх виробник зумів отримати міжнародний сертифікат якості ISO на цю продукцію.

читати всю статтю
Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Переглядів : 118 Коментар : 0

Влітку будь-яке, навіть сліпуче сонце - велика радість. А от ранні мімічні зморшки - завжди велике горе.Так що сонцезахисні окуляри все-таки краще не ігнорувати. Тим більше, що крута пара сонцезахисних окулярів здатна простий образ перетворити в супермодний!

читати всю статтю
Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Переглядів : 146 Коментар : 0

Зір - безцінний дар, отриманий нами при народженні. З його допомогою ми пізнаємо світ, насолоджуємося  навколишньою красою і отримуємо знання, необхідні для  нашого подальшого життя і функціонування.Але, як весь організм, органи зору знаходяться в постійній небезпеці і з часом всі ми зустрічаємось із  проблемами зору.EXPO-optic пропонує Вам більш детальніше дізнатись  чому так відбувається і як можна зберегти хороший зір.

 

читати всю статтю
Веб розробка InBiz