Статті

Rss
21 Nov / 2017

Essilor International

Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Переглядів : 463 Коментар : 0
Essilor International - це найбільша міжнародна компанія, світовий лідер у виробництві високоякісних лінз і обладнання для їх обробки. Вона здійснює свою діяльність вже більше 160 років.
 
читати всю статтю
25 Sep / 2018

HOYA

Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Переглядів : 30569 Коментар : 0

Протягом 75 років революційні рішення Hoya Vision Crae в області оптики і охорони здоров'я невпинно розширювали рамки технологічних обмежень клієнтів у всьому світі.  Останні роки спостерігається серйозний прогрес в дизайні лінз, але одне незмінне: відданість якості та інновацій, завдяки яким Hoya Vision настільки популярна.

читати всю статтю
18 Aug / 2017

Porsche Design

Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Переглядів : 436 Коментар : 0

Світ розкішних автомобілів має для багатьох із нас воістину магнетичну привабливість, яка проектується і на аксесуари відомих автомобільних брендів.В цій статті Expo-optic розкаже Вам про відомий автомобільний бренд Porsche Design.

читати всю статтю
28 Oct / 2017

Zeiss Vision Care

Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Переглядів : 541 Коментар : 0

Провідний світовий виробник лінз Zeiss Vision Care входить до складу групи компаній Zeiss AG (Zeiss Group), яка разом з компанією Schott AG належить фонду Carl Zeiss Stiftung (штаб-квартира в Оберкохене, Німеччина). Компанія була заснована в 1846 році в Єні німецьким винахідником Карл Цейсс як майстерня з виробництва точної оптики. В даний час Zeiss Group є міжнародним лідером у виробництві оптики і оптоелектроніки.

читати всю статтю
Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Переглядів : 30608 Коментар : 0

Що таке астигматизм?Більшість людей вирок лікаря-офтальмолога лякає,але запевняємо Вас - не все так старшно!

читати всю статтю
Веб розробка InBiz