Умови співпраці

Шановні клієнти,просимо Вас уважніше ознайомитись з умовами співпраці з Progressive Optical

ОПЛАТА

Для  зручності клієнтів Progressive Optical , оплатити доставку Ви зможете способом готівкового розрахунку у всіх відділеннях компанії «Нова пошта»,а також за адресою Одержувача .При оплаті Одержувач повинен вказати адресу Відправника,а саме :

м.Івано-Франківськ 

Відділення №2

Адреса: вул. Вовчинецька, 26

Телефон: 0-800-500-609

Тип: Поштове відділення

 

ЯК ЗДІЙСНИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовлення приймаються лише по телефону чи електронній пошті. Після оформлення замовлення очікуйте реквізити на оплату на вашу електронну пошту.При замовленні товару по електронній пошті Одержувач обов'язково повинен вказати ПІП,номер телефону,а також адерсу відділення " Нової пошти"  на котру буде доставлено замовлений Одержувачем товар.

ГРАФІК ВІДПРАВОК

Відправка товару здійснюється від 3 до 7 днів.

УВАГА!!!

Згідно із постановою Кабінету міністрів України від 19.03.1994 про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" та Наказу МОЗ України №360 від 19 липня 2005 року (пункт 16),лінзи для контактної корекції зору і засоби з догляду за лінзами є медичними засобами, тому  після відкриття ємності для їх зберігання вони не підлягають обміну та поверненню.

Товар, який був замовлений Одержувачем, повинен бути перевірений на предмет відповідності із замовленням, цілісності та герметичності упаковки/блістеру.Одержувач має можливість не забирати замовлення після перевірки, якщо упаковка виявилася пошкодженою.

Якщо Ви вирішили повернути товар з будь-якої причини, він повинен бути переданий особисто Вами тільки в оригінальній упаковці, яка не піддавалася механічним пошкодженням. Повернення неможливе після відкриття ємності для зберігання лінзи (блістер/флакон)! Заміна і повернення товару неможлива, якщо Одержувач помилково замовив товар не з тими оптичними характеристиками або з експериментальною метою. Відповідальність за правильний підбір характеристик і параметрів контактних лінз повністю покладається на  лікаря-офтальмолога Одержувача.

Одразу після виявлення дефектів виробництва  ми забираємо лінзи на експертизу, і якщо дефект підтверджується, здійснюємо обмін товару або повернення коштів. Лінзу обов’язково потрібно повернути в контейнері з розчином і з блістером, в якому Одержувач її отримав. У цьому випадку повернення здійснюється протягом 14 днів з дня покупки товару.

Скарги на виробничий брак контактних лінз приймаються лише від користувачів, які представили рецепт на ці лінзи від лікаря-офтальмолога, і пацієнтів, які вже мали досвід використання даної моделі товару.

Це саме стосується   кольорових  та однодневних лінз.

Якщо у Вас виникли запитання,телефонуйтe нам за номером  050 728 48 35  ,а також пишіть нам на поштову скриньку  progressiveoptical65@gmail.com

Починаючи співпрацю з Progressive Optical , Ви свідомо даєте згоду на наші умови.

Підписка на розсилку
Напишіть Ваш e-mail
Веб розробка InBiz