Все про бренд «La Stella»

Автор expo-optic Опубліковано в: Статті Дата створення : 2017-08-17 Переглядів : 208 Коментар : 0

Бренд «La Stella» (що в перекладі з італійського «Зірка»), був створений в 2003 році безпосередньо на замовлення компанії «Інтермір» для ринку України за участю групи італійських дизайнерів. На даний момент цей бренд займає лідируючу позицію в салоні оптики Expo-OPTIC на яку робиться основний акцент.

   Виробничі потужності, на яких виготовляються оправи «La Stella» зосереджені на одному з італійських заводів «Sirel S.N.C.», розташованому на території Туреччини.
1. Матеріали, які використовуються при виготовленні наших оправ.
 
У пластикових оправах це:
- Ацетат целюлози - Mazzucchelli Bioplastic M49 (хімічна сполука волокон бавовни або деревини з оцтовою кислотою або спиртом), матеріал який дозволяє рамці окулярам бути міцнішою до ударів і еластичною до деформацій. Говорючи про популярні  зараз проблеми екологічної безпеки, даний матеріал абсолютно нешкідливий, тобто гіпоалергенний, так як не містить смол.
 
  Матеріал TR-90 Natural -Грілламід, не включає БІОСФЕНОЛА - (BPA) або будь-які ще добавки, що викликають токсичний синдром, онкологічні захворювання та алергію. Матеріал TR-90 Natural згинається в сторону під дією якого-небудь тиску ззовні і потім знову приймає свою первинну форму. Завдяки своїй легкості і анатомічної структури, оправи не завдають шкоди розвитку обличчя і носа у дітей.
 
  У металевих оправах це:
Метал торгової марки «Монель» (сплав нікелю і міді названий на честь президента металургійної компанії International Nickel Co. Емброуза Монеля), який не дозволяє оправам піддаватися корозії.
   Оправи «Play» виготовляються як з нержавіючої сталі так і з полімеру (PC plastic).
Нержавіюча сталь, яка використовується для виготовлення оправ «Play», складається в основному із заліза, а також хрому і нікелю. Вона стійка до корозії, не викликає алергічних реакцій, гнучка, легка і довговічна. Унікальність поверхні нержавіючої сталі в тому, що вона не має пор і тріщин для проникнення бруду або бактерій. Тому сталеві оправи найбільш підходять для випадків, коли необхідно дотримати строгі гігієнічні умови. Також вони досить стійкі по відношенню до ферментів, що містяться в поті.
 
   PC plastic, стандартний полікарбонат. Деталі для полімерних оправ «Play» (рамку, заушники) отримують литтям під тиском (методом інжекції). Оправи з даного полімеру, можливо розігрівати до 60-80 ° С.
 
Основними плюсами даного пластика є:
• Дуже висока ударостійкість;
• Легко піддаються обробці звичайними інструментами;
• Широкий діапазон робочих температур;
• Низька маса;
• Хороша стійкість до УФ-випромінювання;
• Стійкість до суворих атмосферних умов.
 

 

Теги :

Залишити коментар

Captcha


Веб розробка InBiz